Sazka Olympijský víceboj

Projekt Sazka Olympijský víceboj nabízí sportovní náplň pro všechny děti. Ať už školáky povzbudí ke sportování pro radost nebo v nich probudí touhu ukázat sportovní talent, hlavní je, aby se sport stal přirozenou součástí zdravého životního stylu dětí. Skvělou motivací je sportovní vysvědčení, které dětem ukáže jejich silné sportovní stránky, setkání s olympioniky nebo možnost probojovat se až do republikového finále v rámci Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů.

Sazka Olympijský víceboj