EU Šablony II

leták

Leták

Aktivity naší organizace:

1. Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin (varianty: Čtenářská pregramotnost, Matematická pregramotnost, osobnostně sociální rozvoj, Inkluze, polytechnické vzdělávání, ICT).
  2. Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 8 hodin (varianty: Čtenářská pregramotnost, Matematická pregramotnost, osobnostně sociální rozvoj, Inkluze, polytechnické vzdělávání, ICT).
  3. Zapojení ICT technika do výuky v ZŠ.
  4. Využití ICT ve vzdělávání - 32 hodin.
  5. Využití ICT ve vzdělávání - 48 hodin.
  6. Klub pro účastníky ŠD.