Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Medailonek školy

Vážení rodiče, přátelé naší školy a všichni návštěvníci, zastavila se u nás televize města Roudnice nad Labem a natočila krásný medailonek o naší základní škole. Zvažujete, zda je naše škola to pravé ořechové právě pro Vaše dítě? Podívejte se na video a jistě pochybovat nebudete.

Vážení rodiče, přátelé naší školy a všichni návštěvníci, zastavila se u nás televize města Roudnice nad Labem a natočila krásný medailonek o naší základní škole. Zvažujete, zda je naše škola to pravé ořechové právě pro Vaše dítě? Podívejte se na video a jistě pochybovat nebudete. 

Videomedailonek


ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.