Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Zápis dětí do mateřské školy - 2024/2025

Plakát

se uskuteční v pondělí 13. května 2024 od 8:00 hod. v budově ZŠ Bechlín, č.p. 58
(nutno rezervovat přesný čas na tel. čísle: 725 058 814).

K zápisu s sebou přineste:
• občanský průkaz,
• rodný list dítěte,
• kartičku pojišťovny dítěte,
• vyplněné potvrzení od lékaře dítěte.


ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.