Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Hromadné zveřejnění rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2024/2025

Hromadné zveřejnění rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2024/2025.

Přílohy

Hromadné zveřejnění

Zapis2018 do ZS_Dokument c.2_Hromadne zverejneni rozhodnuti.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 150,77 kB

ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.