Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Zápis dětí do 1. třídy školního roku 2023/2024

Zápis dětí do 1. třídy školního roku 2023/2024 1

se uskuteční ve středu 5. dubna 2023 od 13:00 hod. v budově ZŠ Bechlín
(rezervace času na tel. čísle: 725 058 814).
K zápisu s sebou přineste:

• občanský průkaz,
• rodný list dítěte,
• kartičku pojišťovny dítěte.
Zápis se týká dětí narozených v období od 1. 9. 2016 - 31. 8. 2017


ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.