Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

Zveme Vás na vánoční jarmark do základní školy.
Žáci si pod vedením paní učitelek připravili mnoho krásných výrobků.
Kdy: 24. 11. 2023 od 12:00 hod. do 16:00 hod.
Kde: ve vestibulu základní školy (stará budova)
Dále 2. 12. 2023 ku příležitosti rozsvícení vánočního stromečku obce Bechlín


ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.