Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Úřední hodiny během prázdnin

Kontakty o prázdninách

Úřední hodiny během prázdnin

Úřední hodiny během prázdnin a kontakt na vedení školy

V čase prázdnin, prosím, kontaktujte vedení školy před svou návštěvou
a potvrďte si přítomnost odpovědné osoby.

Vzhledem k dovoleným je náš pobyt v kanceláři nepravidelný.

Kontakt na vedení školy pro domluvení konzultace a jiných záležitostí –

  • +420 720 027 037, reditel@skola-bechlin.cz,
  • +420 725 058 814, zastupkyne@skola-bechlin.cz.

ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.