Menu
ZŠ a MŠ Bechlín
Základní škola
Mateřská škola
Bechlín

Keramika pro rodiče

Keramika pro rodiče

Keramická dílna pro rodiče Velikonoce
Kdy: 1. 3. 2023 od 17, 15 hod. do 18, 45 hod.
+ jeden termín na glazování
Kde: keramická dílna ZŠ Bechlín
Co si můžete vyrobit: keramický věnec, zápichy, misky, postavičky, kreativitě se meze nekladou……
Cena: 100 Kč


ZŠ Bechlín

Základní škola se nachází v obci Bechlín, na rozhraní dvou krajů. Jsme dobře vybavená škola s dlouholetou tradicí.  Nabízíme klidné, rodinné prostředí, ve kterém uplatňujeme individuální přístup ke každému žákovi. Pro naše žáky poskytujeme logopedickou péči, kterou využívají i děti z mateřské školy.

ZŠ a MŠ Bechlín

MŠ Bechlín, Předonín

Mateřská škola v Bechlíně je umístěna v klidné části obce, vedle fotbalového hřiště. Máme rozlehlou zahradu, kterou za pěkného počasí využíváme ke hrám. Rovněž mateřská škola v Předoníně, která je naším odloučeným pracovištěm, stojí mimo hlavní dopravní komunikaci na klidném místě  uprostřed zahrady a je obklopena stromy a zelení.