Informace pro rodiče

pondělí 3.9.18 se těšíme na všechny děti, které opět, po prázdninách, nastoupí do MŠ. Zároveň přivítáme další generaci nováčků, pro které nebude tato situace jednoduchá, a proto se budeme snažit vytvořit jim příjemné prostředí, aby jejich adaptace proběhla v klidu a bez zbytečného stresu. Prosíme rodiče, aby na své děti nespěchali a nechali jim potřebný čas na zvykání. Každé dítě je individuální a má jiné potřeby, proto je třeba toto zohlednit.

Od rodičů, kteří přihlásili své děti na plavecký výcvik, budeme v prvním týdnu vybírat peníze.

Přejeme všem krásný zbytek prázdnin, na viděnou v září :).

DŮLEŽITÉ

Prosíme, věnujte pozornost tomuto sdělení: od 1.9.2018 dochází ke změně platby stravného. Záloha na září musí být zaplacena již v srpnu. Podrobnosti si domluvte s paní Kunclovou, která bude v kanceláři od 13.8.18., tel.: 412 333 128. Děti, které nebudou mít tuto zálohu zaplacenou, nemohou nastoupit 3.9.18 do MŠ.

INFORMACE  O  PLAVÁNÍ  PRO ŠKOLNÍ  ROK  2018/2019

Tato informace se týká hlavně dětí, které budou ve výše uvedeném roce předškoláci.

Plavecký výcvik začne už 7.9.2018 a cena bude pro MŠ 600,-.

Protože se jedná o takto brzký termín, potřebujeme vědět již nyní, zda budete mít zájem.

Prosím, informujte učitelky MŠ .

Děkujeme.