Informace pro rodiče

Od 14.11. začíná plavecký výcvik. Budeme jezdit každý čtvrtek, s výjimkou prázdnin a svátků. Děti čeká 10 lekcí. Tato informace se týká obou MŠ.

Ve středu 6.11. dopoledne se budou děti z obou MŠ fotografovat.

V úterý 5.11. dopoledne v MŠ Bechlín - Canisterapie.

Od úterý 29.10. do pátku 1.11. bude uzavřena MŠ Předonín. Děti z této MŠ mohou navštěvovat MŠ Bechlín.

V úterý 22.10. přijede do MŠ Bechlín maňáskové divadlo.

Ve čtvrtek 10.10. dopoledne půjdeme s dětmi z MŠ Bechlín na prohlídku bažantnice. Prohlídka bude navazovat na besedu s myslivcem. Obě akce jsou součástí týdenního programu o volně žijících zvířatech. Prosíme o vhodné oblečení a obuv pro děti.

Ve středu 9.10. budou mít děti v obou MŠ naučný program.

V úterý 8.10. dopoledne proběhne v MŠ Bechlín beseda s myslivcem.

V pondělí 7.10. dopoledne se uskuteční na hřišti Drakiáda .Děti si mohou z domova donést draky nebo větrníky. Prosíme o vhodné oblečení a obuv pro děti.

pondělí 2.9.19 se těšíme na všechny děti, které opět, po prázdninách, nastoupí do MŠ. Zároveň přivítáme další generaci nováčků, pro které nebude tato situace jednoduchá, a proto se budeme snažit vytvořit jim příjemné prostředí, aby jejich adaptace proběhla v klidu a bez zbytečného stresu. Prosíme rodiče, aby na své děti nespěchali a nechali jim potřebný čas na zvykání. Každé dítě je individuální a má jiné potřeby, proto je třeba toto zohlednit.

Přejeme všem krásný zbytek prázdnin, na viděnou v září :).

DŮLEŽITÉ

Prosíme, věnujte pozornost tomuto sdělení: od 1.9.2018 dochází ke změně platby stravného. Záloha na září musí být zaplacena již v srpnu. Podrobnosti si domluvte s paní Kunclovou, ,tel.: 412 333 128. V případě, že záloha nebude zaplacena, nemohou děti nastoupit do MŠ.