Informace pro rodiče

Od pondělí 16. 3. 20 jsou obě mateřské školy uzavřeny v důsledku vyhlášení nouzového stavu kvůli šíření koronaviru. Uzavření bude trvat do odvolání. V pondělí 16.3.  od 9:00 do 10:00 bude ředitel PO ZŠ a MŠ vydávat potvrzení o uzavření MŠ, v budově ZŠ Bechlín.

Ve čtvrtek 12.3.2020 od 9:00 se zúčastní děti z obou MŠ edukativního programu Od vlny ke klubíčku.

Ve čtvrtek 5.3.2020 dopoledne budou mít děti z MŠ Bechlín KARNEVAL.

Ve středu 5.2.2020 od  15:00  se koná rodičovská schůzka. Konat se bude, pro obě mateřské školy, v MŠ Předonín.

Ve středu 18.12. pojedou děti z obou MŠ do divadla v Mostě. Bližší informace na nástěnkách v MŠ.

V pondělí 16.12. dopoledne budou mít děti z MŠ Bechlín vánoční nadílku.

V pátek 13.12. dopoledne budou mít děti z MŠ Předonín vánoční nadílku.

V neděli 1.12.19 budou mít děti z MŠ Bechlín vystoupení u požární zbrojnice. Sejdeme se 15:55 u žlutého vozu.

Od 14.11. začíná plavecký výcvik. Budeme jezdit každý čtvrtek, s výjimkou prázdnin a svátků. Děti čeká 10 lekcí. Tato informace se týká obou MŠ.

Ve středu 6.11. dopoledne se budou děti z obou MŠ fotografovat.

V úterý 5.11. dopoledne v MŠ Bechlín - Canisterapie.

Od úterý 29.10. do pátku 1.11. bude uzavřena MŠ Předonín. Děti z této MŠ mohou navštěvovat MŠ Bechlín.

V úterý 22.10. přijede do MŠ Bechlín maňáskové divadlo.

Ve čtvrtek 10.10. dopoledne půjdeme s dětmi z MŠ Bechlín na prohlídku bažantnice. Prohlídka bude navazovat na besedu s myslivcem. Obě akce jsou součástí týdenního programu o volně žijících zvířatech. Prosíme o vhodné oblečení a obuv pro děti.

Ve středu 9.10. budou mít děti v obou MŠ naučný program.

V úterý 8.10. dopoledne proběhne v MŠ Bechlín beseda s myslivcem.

V pondělí 7.10. dopoledne se uskuteční na hřišti Drakiáda .Děti si mohou z domova donést draky nebo větrníky. Prosíme o vhodné oblečení a obuv pro děti.

pondělí 2.9.19 se těšíme na všechny děti, které opět, po prázdninách, nastoupí do MŠ. Zároveň přivítáme další generaci nováčků, pro které nebude tato situace jednoduchá, a proto se budeme snažit vytvořit jim příjemné prostředí, aby jejich adaptace proběhla v klidu a bez zbytečného stresu. Prosíme rodiče, aby na své děti nespěchali a nechali jim potřebný čas na zvykání. Každé dítě je individuální a má jiné potřeby, proto je třeba toto zohlednit.

Přejeme všem krásný zbytek prázdnin, na viděnou v září :).

DŮLEŽITÉ

Prosíme, věnujte pozornost tomuto sdělení: od 1.9.2018 dochází ke změně platby stravného. Záloha na září musí být zaplacena již v srpnu. Podrobnosti si domluvte s paní Kunclovou, ,tel.: 412 333 128. V případě, že záloha nebude zaplacena, nemohou děti nastoupit do MŠ.